Парламентські слухання проблем української книги зацікавили тільки 15 депутатів та чиновників

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 3273 Перегляди
  • 2 Коментарі
  • 16/05/2013Дата публікації

Під час парламентських слухань із розвитку українського книговидання більшість народних депутатів були відсутні, а їхні місця зайняли видавці, письменники та небайдужі громадяни.

У залі пленарних засідань Ради зібралося лише приблизно 15 депутатів та представників міністерств, що викликало обурення у присутніх видавців, повідомляє Gazeta.ua.

Слухання проходили у Верховній Раді 15 травня з офіційною назвою: "Українська книга: реалії сучасності й перспективи розвитку вітчизняного книговидання й книгорозповсюдження".

"Сенсу немає розмовляти між собою, якщо влада нас не хоче слухати. А такий "інтерес" демонструється, коли мова заходить про книги, на превеликий жаль. Шановні парламентарі, радьтеся з фахівцями. Слухання – щоби слухати, а ви не приходите. "Свобода", ми за вас голосували. Де ви в залі?", – наголосив Капранов.

Пізніше на своїй сторінці в Фейсбуку брати Капранови висловилися ще різкіше: "На вимогу друзів даємо звіт зі слухань. Голова ВР - старе надуте чмо, Рада - зібрання убогих, книжка для більшості пофіг, для декого привід прославитися. Висновок - не треба скиглити, треба брати лопати і прибирати. Кілька притомних депутатів не заперечують, а тільки підтверджують. Яворівський не знає, хто така Уліцкая".

За результатами проведення парламентських слухань ухвалили рекомендації по врегулюванні проблемних питань українського книговидання.

Нагадаємо, Кабмін затвердив концепцію державної цільової національно-культурної програми популяризації вітчизняної видавничої продукції і читання на 2014-2018 роки на суму в 500 млн гривень.

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 2

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Та я давно помітила, що на превеликий жаль українська мова гине.
Вже все переходить на російську і англійську миви, я не маю нічого проти закордонних мов світу, але свою Рідну мову треба досконало знати.
Ще раз кажу, я нічого не маю проти цивілізації, знання різних мов світу.

Мова може загинути тільки разом з духом нації. А він у нас на підйомі, бо відпочинок від гніту у 22 роки все ж таки дає свої плоди.