«Всім, хто сумнівається, що УПА боролася за Україну, раджу зазирнути в паспорт». Відповідь мера Львова Донецьку

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 4432 Перегляди
  • 1 Коментарі
  • 14/05/2013Дата публікації

Львівська міськрада законно і власними коштами платить ветеранам УПА. Про це заявив міський голова Львова Андрій Садовий, коментуючи ініціативу донецьких «регіоналів» скасувати такі виплати в західних областях.

«Перше. Львівська міська рада діє в межах своїх повноважень. Стаття 91 Бюджетного кодексу України чітко дає право за рахунок надходжень на власні повноваження місцевих рад ухвалювати рішення щодо соціального захисту та соціального забезпечення мешканців територіальної громади без будь-яких обмежень», - цитує Садового «Львівський портал».
.
«Друге. Нас ніхто не «годує». До державного бюджету України зі Львова вилучається значно більше, ніж повертається», - додав мер. Він також закликав «не піддаватися на спроби розхитати Україну і розділити її».

«Українці сьогодні найбільше мають шукати приводи для єдності. Адже в єдності – сила. Всім, хто сумнівається в тому, що УПА в роки війни боролася за Україну, раджу зазирнути в паспорт. Там на обкладинці є тризуб, а всередині – синьо-жовтий прапор. Гравці національної збірної з футболу всі дружно уже співають гімн «Ще не вмерла Україна».

«Так от, бійці УПА в роки страшної війни були єдиним збройним формуванням на території України, які боролися як з нацистами, так і з НКВДистами під цими символами, якими сьогодні користується держава, в якій ми живемо. Боролися, зазначу, добровільно, на своїй власній землі, де споконвіку жили наші діди-прадіди. На чуже не зазіхали», - підсумував Садовий.

Раніше донецький міський голова і за сумісництвом голова міської організації Партії регіонів Олександр Лук’янченко пообіцяв розглянути питання щодо звернення до Кабміну і до президента з приводу скасування рішень деяких органів місцевого самоврядування на Західній Україні про виплату щомісячної допомоги ветеранам УПА.

На думку донецьких «регіоналів» Донбас «є донором всієї України», а доплати ветеранам УПА незаконні.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 1

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

"Раніше донецький міський голова і за сумісництвом голова міської організації Партії регіонів Олександр Лук’янченко пообіцяв розглянути питання щодо звернення до Кабміну і до президента з приводу скасування рішень деяких органів місцевого самоврядування на Західній Україні про виплату щомісячної допомоги ветеранам УПА."

Дивно, але чи то я один це помічаю? За яким бісом міський голова Донецька втручається до роботи інших міських голів? І взагалі, чи має він на то повноваження? Втім, отака пуебла дель пихойя сантамарійська буде продовжуватися доти, доки ми нарешті не згадаємо і про такий, дуже важливий факт, як Магдебургське право. Можливо я помиляюся (поправте мене, будь ласка), але теє право Львів мав ще задовко до того, як на юзівку прибули перші поселенці та заснували місто. І якщо то є так, то на всі оті закиди слід давати не культурну відповідь, а й то іноді і послати куди подалі.