Вшанування георгіївських стрічок докотилося вже до каналізаційних люків

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 3271 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 08/05/2013Дата публікації

Акція «Георгіївська стрічка», започаткована в Україні проросійськими організаціями ще кілька років тому, подекуди набуває ознак абсурдності.

Так, у Кіровограді 8 травня на центральній вулиці, де завтра має пройти парад на честь Дня перемоги, усі каналізаційні люки виявилися пофарбованими в чорно-помаранчеві кольори. Такий нестандартний прояв поваги до ветеранів Другої світової війни зачепив навіть ведучих новин телеканалу «1+1».

Після уваги до цієї «мистецької» акції центрального телеканалу влада міста заявила, що поняття не мала про подібну акцію, списавши все на хуліганів-художників. Крім того, влада дала "відмашку" міліції знайти хулігана.

Однак кіровоградський сайт «Перевесло» поспілкувався з автором георгіївських люків вуличним художником Олександром Литвиненком. Виявилося, що він працював за згодою райради і особисто зустрічався з «регіоналом», депутатом кіровської районної ради Олександром Шевченком.

Як бачимо на наступних світлинах художник, виконуючи замовлення "регіонала", робив це серед білого дня на очах у свіх.

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!