Журналістика стає все більш небезпечною професією (ІНФОГРАФІКА)

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2993 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 03/05/2013Дата публікації

Роль журналістів як сторожових псів демократії виявляється все більш небезпечною. Мало того, що тисячі з них втратили роботу у зв'язку з кризою, але вони також перебувають у небезпеці бути заарештованими, викраденими або навіть загинути при виконанні службового обов'язку.

Про це йдеться в повідомленні Європарламенту, присвяченому Всесвітньому дню свободи преси. В інфографіці, розробленій Європарламентом, наведені деякі факти щодо журналістики.

Нижче також можна подивитися цю ж інфографіку польською мовою.

Зараз Європарламент працює над двома ініціативами щодо журналістської діяльності. Зокрема, у червні буде розглянуто доповідь щодо неетичної поведінки деяких ЗМІ, яка сталою причиною ризиків для їхніх працівників.

Інший документа, який готує Ренате Вебер, член румунської групи Альянс лібералів і демократів, має на меті встановити стандарти свободи ЗМІ по всьому ЄС. Його розглядатимуть уже в травні. Документ має закликати до гармонізації національних регулюючих органів для забезпечення незалежності та неупередженості ЗМІ.

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!