Німці зняли фільм про поганих українських поліцаїв та хороших нацистів (ВІДЕО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-1
Читати Не читати Коментувати
  • 8147 Перегляди
  • 4 Коментарі
  • 24/04/2013Дата публікації

У непривабливому вигляді показали українських поліцаїв, які проводять каральні акції проти мирного єврейського населення в роки Німецько-радянської війни, німецькі автори історичної драми "Наші матері, наші батьки" ("Unsere Mütter, unsere Väter").

У фільмі є епізод, коли німецькі солдати в зоні бойових дій стоять в оточенні і з жахом спостерігають, як українські поліцаї з жовто-блакитними пов'язками на руках проводять облаву на євреїв. Солдати змушують українського поліцая відпустити дівчинку, з якою той поводиться вкрай грубо.

"Ваші накази наказують Вам брати участь в цьому українському лайні?" - Каже німецький солдат есесівському офіцеру, який виправдовує дії поліцая, тим, що дівчинка є єврейкою.

Абсурдність ситуації полягає в тому, що згідно фільму, дія цього епізоду відбувається в російському Смоленську.

Мінісеріал "Unsere Mütter, unsere Väter" вийшов на екрани в 2013 році. За відгуками німецької преси, фільм пройшов з небаченим розмахом. Трисерійна стрічка режисера Філіпа Кадельбаха демонструвалася по державному каналу ZDF, зібравши більше 20 млн. глядачів, пише « Історична правда».

А найбільша німецька газета Bild обплювала польських героїв, пишучи, що солдати Армії Крайової були антисемітами і тим самим полегшили справу нацистам. Поляки одразу відреагували на образу:

Польський журнал Uwazam Rze вийшов із такою Анґелою Меркель на обкладинці: Фальшування історії. Як німці роблять із себе жертв Другої світової війни

А от українці поки що мовчать.

Оцінка статті на цей момент: +1/-1
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 4

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Цікава тенденція. То смертельно хворий дідуган виявляється досить здоровим для участі в німецькому суді (а от бізнес-партнер Газпрому, бач, такий хворий, що на суді присутнім бути не може), на якому виявляється, що саме він, військовополонений, має нести відповідальність за злочини своїх поневолювачів, то тепер оце...

Подейкують "злі язики", що Меркель, як колишня комсомолка(-"сексотка") НДР, "на гачку" у путєнської ґебні (яка має на неї достатньо "матеріальчику"). "Злі язики" патякають, звичайно ж, але й справді, якась дивна "дружба" (тієї "фрау" з ґебістом)

Ага Нацисти дуже хороші в переносному значенні.
Нацисти гірші за Комуністів, хоча дуже схожі.