Російський власник ЛАЗу про галичан: "Между пьянками ходят на нацистские cборища"

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 6838 Перегляди
  • 1 Коментарі
  • 18/03/2013Дата публікації

Власник львівського автобусного заводу російський бізнесмен Ігор Чуркін на своїй сторінці у Facebook дав характеристику галичанам. Повідомлення з'явилося минулого тижня.

Ігор Чуркін

"Вся промышленность на Галичине уничтожена: завод телевизоров "Электрон", Тернопольский комбайновый завод и ХБК, заводы радиоэлектроники "Сатурн" и "Орион" и тысячи других предприятий, - йдеться у тексті повідомлення. - Регион вернулся к состоянию 30-х годов прошлого века, когда крупнейшим предприятием Галичины был львовский пивзавод. Живут галичане только за счет того, что треть населения работает за границей и шлет сюда переводы. Оставшиеся на Украине продают друг другу китайские трусы и торгуют пивом. Дети просаживают присланные родителями доллары и евро в кабаках, а в промежутках между пьянками ходят на нацистские cборища".

Чуркін володіє ЛАЗом з 2001 року. У 2011 році створив у Львові хокейний клуб "Леви", що виступає у Професіональній хокейній лізі. У кінці лютого ЛАЗ призупинив роботу.

Причиною стали борги перед заводом, зокрема Львова. Депутати львівської міської ради звернулися до керівництва держави з проханням повернути завод у державну власність.

"А где-то там, в параллельной Вселенной, руководители галицких предприятий не платят сотрудникам зарплаты месяцами, или даже годами, как в моём случае, - коментує запис бізнесмена користувач Еміль. - С 2008-года ЛАЗ должен мне 3 зарплаты."

Джерело: Gazeta.ua

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 1

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

:-) не вірю, що львів'яни такі вже погані
(не пробував цей "тіпок" десь у москвинській "ґлубінкє" автобуси-електроніку виробляти? - може там п'ють менше :-) і на "нацисткіє сборіщя" "нє ходят")