Президент визнав провал «покращення» і звинуватив у цьому місцевих чиновників

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1576 Перегляди
  • 1 Коментарі
  • 27/02/2013Дата публікації

"Чи вдалося досягти всього, що планувалося? Вважаю, що ні. Особливо я це відчув за результатами спілкування з громадянами під час телемосту "Діалог з країною". І взагалі, дуже часто буваючи в регіонах, я відчуваю, що нам ще багато чого треба зробити", - заявив президент Віктор Янукович, виступаючи сьогодні на розширеному засіданні уряду.

Президент зауважив, що переважно в усіх проблемах людей, про які вони скаржилися, винні місцеві чиновники, повідомляє Gazeta.ua.

"Десятки тисяч телефонних дзвінків засвідчили, що людей турбують не загальні слова або чергові програми, а вирішення конкретних проблем", - наголосив голова держави.

Зокрема Янукович розповів, що головні з цих проблем - це робочі місця, вчасна виплата заробітної плати, низька якість і висока ціна комунальних послуг, незадоволення медичним обслуговуванням тощо.

"Багато скаржаться на бездіяльність та відверте нехтування їхніми інтересами чиновниками по всій країні", - зазначив президент.

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 1

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Нарешті цар-батюшка дізнався, як поміщики над кріпаками та міщанами збиткуються. От тепер заживем!