Виявляється, Азаров вільно спілкується українською мовою (+ВІДЕО)

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 5665 Перегляди
  • 3 Коментарі
  • 07/02/2013Дата публікації

Чинний прем´єр-міністр Микола Азаров окрім російської вільно володіє ще й українською мовою, причому вже багато років.

Інформація про це міститься в особистій картці Азарова, що заповнена прем´єром особисто, очевидно, задовго до того, як він обійняв нинішню посаду, повідомляють "Коментарі".

Як зазначив представник ВО «Свобода» Олександр Аронець на своїй сторінці в Facebook, цю картку він виявив «на підвіконні Верховної Ради».

При цьому в документі зазначено, що крім російської та української Азаров володіє англійською мовою - «читає і розмовляє».

В один з перших робочих днів Верховної Ради нового скликання народний депутат від ВО «Свобода» Ірина Фаріон розповіла Миколі Азарову, в якій системі координат вона його бачить.

«Мови не знають ті, хто або політично упереджені або розумово відсталі. В якій системі координат перебуваєте особисто ви?», - уточнила депутат.
Пізніше Фаріон заявила, що відмовилася давати уроки з української мови прем´єр-міністру: «Цей етап я вже пройшла. Я готова подарувати йому 5 своїх монографій. Все в дуже доступній формі викладено».

Ну, і ще одне дотепне відео з приводу мови Азарова.

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 3

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

В світі досить премєрів які не дуже розмовляють держ мовою, напр. колишній премєр Канади Жан Кретьєн розмовляв обома офіційними мовами з помилками. Акцент це не проблема.

Як би ж він був нормальним премєром, то ніхто б на акцент уваги не звертав. А він, то сина в парламент протягнує, то сексшоп закриває. Як з нього не сміятися?

Син в парламенті це скоріше корупція. А сміятися з акценту в сучасному світі це нецивілізовано.