Прокуратура почала розслідування щодо народного депутата від "Свободи"

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1824 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 23/01/2013Дата публікації

22 січня прокуратурою Тернопільської області розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно народного депутата, свободівця Михайла Головка за фактом втручання в діяльність працівника правоохоронного органу.

Як повідомляє прес-служба обласної прокуратури, 17 січня під час обшуку, який проводили співробітники податкової міліції області у офісі одного із суб’єктів господарювання, котрий не сплатив податків на суму понад 15 млн. грн, мав місце факт перешкоджання у проведенні слідчих дій з боку народного депутата України від ВО «Свобода» Головка.

«Переконавшись у наявності правових підстав для проведення обшуку, народний депутат, зачинивши двері одного з кабінетів з середини, вивісив на ньому напис: “Громадська приймальна народного депутата України”. Надалі, не реагуючи на заборону правоохоронців, виніс з кабінету два наповнені поліетиленові пакети», - йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури.

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!