Донецький пенсіонер повстав проти соцзабезу. Вимає звітувати про кожну консерву (ВІДЕО)

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1540 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 09/01/2013Дата публікації

Донецький пенсіонер Олександр Іванов звинувачує Центр соціального обслуговування інвалідів Куйбишевського району міста. За його словами, директор центру розподіляє допомогу серед "своїх", а іншим, у кращому випадку, дістається кілька в томаті.

Олександр Євгенович інвалід II групи, у минулому працював у торгівлі, пивідомляє блогер pauluskp. Як фахівець, він по упакованню продуктів визначив, що чиновники отримують благодійну допомогу від супермаркетів, але не хочуть звітувати - скільки надійшло і скільки передали нужденним. Не хочуть чиновники звітуватимуть перед інвалідами і щодо подробиць розподілу державної допомоги, відповідаючи на всі запити "не ваша справа".

Іванов вимагає, щоб керівництво центру регулярно проводило зустрічі з пенсіонерами та інвалідами, надаючи звіт і вислуховуючи претензії до їхньої роботи.

Олександр Іванов закликає пенсіонерів та інвалідів Куйбишевського району об'єднуватися. З цією метою залишив для розповсюдження свою адресу і телефон: Донецьк-71, вул. Правова, 81, кв. 33, тел. 252 28. Йому все одно вже давно надзвонюють невідомі й говорять усілякі капості, але він не боїться.

Подробиці на відео. Про небажання чиновників звітувати з 6:30.

До речі, Олександр Євгенович згадав, що іноді інвалідам роздають прострочені продукти. Багато хто не помічає і бере, а йому, як колишньому працівнику торгівлі, такі речі кидаються в очі. На відео про це говорити не захотів, оскільки на той момент не було доказів на руках.

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!