теги: кіно

Український фільм "Дім з башточкою" тріумфував на міжнародному кінофестивалі в Таллінні

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1653 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 28/11/2012Дата публікації

Журі міжнародного кінофестивалю "Темні ночі" в Таллінні присудило головний приз українському фільму "Дім з башточкою" режисера Єви Нейман.

"Дім з башточкою" вибрали серед 270 повнометражних фільмів з 66 країн. Якщо ж рахувати разом з короткометражним фільмами, то всього на фестивалі було представлено майже 600 кіноробіт.

На думку критиків, український фільм, який показує жахи війни очима невинної дитини, є драматичним і дуже зворушливим, що підходить одночасно для широкої публіки і для фестивального показу.

"Цей фільм був зроблений дуже просто. Він емоційний і особливий. Найчастіше військові фільми прямо показують жахи війни і кровопролиття. Тут нічого подібного не було. Тут проблеми маленької дитини зображені набагато простіше", - сказав член журі Алар Ківіло.

В боротьбі за право номінуватися на премію "Оскар" у категорії "Кращий іноземний фільм", стрічка "Дім з башточкою" дійшла до національного фіналу, однак програла іншому фільму.

Кадр з фільму "Дім з башточкою"

Джерело: ТСН

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!