Систему відеотрансляції з виборчих дільниць готують до фальсифікацій?

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2934 Перегляди
  • 1 Коментарі
  • 26/10/2012Дата публікації

Розробники сайту відеотрансляції з виборчих дільниць http://vybory2012.gov.ua унеможливили перегляд трансляції тих дільниць, які не були виведені в «закладки» до 27 жовтня.

Як передають «Коментарі», на сайті «vybory2012.gov.ua» в розділі «Довідкова інформація та відповіді на поширені запитання» є розділ, в якому поетапно розписано, як користуватися сайтом. Зокрема, в підрозділі «Закладки» зазначено, що «кожному користувачеві знадобиться заздалегідь внести в закладки всі дільниці, трансляції з яких він буде переглядати в день виборів. Кількість закладок не обмежена». Відзначимо, що окремо стоїть напис: «Будь ласка, зверніть увагу, що після 27-го жовтня створювати нові закладки буде неможливо».

Виходить, що в разі, якщо будь-яка людина захоче подивитися трансляцію з дільниці, яку вона не внесла в закладки до 27-го числа, у неї такої можливості не буде.

Не виключено, що створювачі сайту таким чином мають намір відстежувати заходження на виведені в закладки дільниці, створюючи тим самим умови для фальсифікацій виборів там, де це стане можливим.

Днями розробники сайту відеотрансляції за виборами (російська фірма «Сітронікс») заявили, що одночасно заходити на сайт зможуть 300 тисяч користувачів, а можлива затримка передачі відеосигналу з дільниці на портал може становити від хвилини до 5 хвилин.

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 1

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Бугагашенька!
Дільниці 800209, 800210, 800211 що за даними цвк належать до 212 округу (Позняки, Осокорки, Харківський) на карті позначені БІЛЯ ЖУЛЯН!!!!!!!! (а повинні бути позначені в Бортничах).