Перемога: громадськість змусила владу відмовитися від закону про наклеп.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2054 Перегляди
  • 1 Коментарі
  • 26/09/2012Дата публікації

Перемога, скоріше тимчасова, зовсім не гарантує, що закон так і не буде прийнятий. Наприклад, більшість у ВР повинна проголосувати, для того щоб зняти цей закон з розгляду (тому що він вже пройшов перше читання). Також, це може бути тимчасовою тактичною паузою з боку регіоналів, що полюбляють "розводити".

Не виключено, що після виборів, або навіть після поїздки Януковича у Нью-Йорк, цей або схожий закон будуть знов протягувати через парламент. Поки що насолоджуйтесь демагогією від влади, представники якої вдають із себе захисників демократії:

«Журавський не випадково прийняв рішення про відкликання. Він почув мою точку зору, точку зору своїх однопартійців. Такі рішення приймати поспіхом не можна», - сказав Янукович журналістам.

Учора увечері стало відомо, що народний депутат України, член парламентської фракції Партії Регіонів Віталій Журавський зареєстрував проект постанови про скасування рішення Верховної Ради України про прийняття в першому читанні проекту закону України про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України щодо посилення відповідальності за посягання на честь, гідність та ділову репутацію людини, повідомляє прес-служба Партії регіонів.

"Зваживши всі обставини і виходячи з державних інтересів, я прийняв рішення відкликати свій законопроект. Я розумію, що напередодні виборів до Верховної Ради будь-яка ініціатива буде сприйматися як мінімум з побоюванням і недовірою", - заявив Журавський.

Він підкреслив, що сподівається на підтримку з боку парламенту цієї постанови. За словами депутата, він залишається на тих же політичних позиціях і вважає давно назрілою необхідність посилення відповідальності за наклеп.

"Я вирішив сьогодні зняти це питання юридично, але не політично. Я залишаюся на тих же політичних позиціях і переконаннях: в суспільстві давно назріла необхідність посилення відповідальності за посягання на честь і гідність кожної людини, а не тільки політика", - пояснив парламентарій.

Журавський нагадав, що днями відвідав засідання Міжвідомчої робочої групи "Відкрита розмова", де мав можливість обговорити свою ініціативу з представниками мас-медіа та журналістських організацій.

"Після виборів я маю намір організувати серію "круглих столів", в яких візьмуть участь журналісти, правозахисники та вчені. Після широкого обговорення та вироблення спільного бачення майбутнього законопроекту, я маю намір представити його на розгляд парламенту", - зазначив політик.

Як повідомлялося, Верховна Рада України має намір повернути в законодавство поняття "наклеп" і передбачити за такі діяння кримінальну відповідальність.

За матеріалами Gazeta.ua

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 1

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Клоуни!
Яка різниця коли вони приймуть цей "закон" перед виборами чи після?
Чи журналісти повірили у власну могутність?
Ну, ну.