Євро пройшло - досягнення залишилися? Українські дороги виявилися гіршими за російські (ВІДЕО)

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 3586 Перегляди
  • 2 Коментарі
  • 30/08/2012Дата публікації

Попри запевняння уряду про невпинний ремонт доріг в рамках кількарічної підготовки до Євро-2012, українські дороги визнали одними з найгірших у світі.

Такий невтішний висновок зробили соціологи Інституту Геллапа, йдеться в сюжеті ТСН. Україна посіла 133-тє місце зі 148-ми у рейтингу американських дослідників, які запитали водіїв півтори сотні країн світу, чи задоволені вони своїми дорогами. Задоволеними виявилися лише трохи більше чверті.

Позаду України опинилися тільки африканські держави, Молдова і Монголія. Росія вище на п'ять пунктів. А Білорусь взагалі вирвалась аж на 67 місце - у першу половину списку.

В Укравтодорі визнають, що у сусідній Білорусі фінансування на кілометр шляху вдвічі-втричі більше, ніж в Україні. А на те, щоб відремонтувати всі українські шляхи такими темпами, як зараз, знадобиться щонайменше 85 років. А поки, проїхавшись деякими дорогами України, можна відразу їхати на СТО - ремонтувати автомобіль.

Так, на одній з доріг Миколаєва треба їхати зі швидкістю не більше 35 кілометрів на годину, щоб машина лишилася справною. "Ходова вбивається повністю. Добре, якщо люди приїжджають своїм ходом після цієї ділянки дороги. В основному їх привозять евакуаторами", - розповів власник місцевої СТО Олексій Духовний.

Дорогу будували з порушенням - замість трьох шарів асфальту поклали один. Цього літа виділили гроші на ремонт половини з вісімдесяти розбитих кілометрів.

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 2

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Ну і до чого тут Євро? Ті дороги що будувалися в гарному стані. Не можу сказати за всі ділянки, але Рівне - Київ на разі має чудовий стан.

А іншими дорогами люди не їздять? :)
Взагалі мене дивує ця показуха перед іноземцями - їм роблять краще, щоб не сприймали нас за Африку, а в той же час громадяни України виглядають людьми другого сорту.
Щодо трас - не скажу, а от дороги в Києві, підготовані під Євро вже не в найкращому стані, з острахом чекаю що буде після зими.
А потім дивуємося чого у нас аварійність зростає, так до "прекрасного" стану доріг ще й додумалися потяги повідміняти.