У Дніпродзержинську регіоналів "лякають" білборди з бабусями та інша реклама інтернет-сайту

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 5823 Перегляди
  • 3 Коментарі
  • 14/08/2012Дата публікації

За наказом губернатора Дніпропетровщини Олександра Вілкула вчора було знищено рекламний білборд регіонального інтернет-сайту. До цього регіоналам не сподобався іще один білборд, що рекламував цей же ресурс.

Губернатор Дніпропетровської області особисто вимагав у власника рекламної площини, на якій містився білборд, зняти його, повідомляє Дніпродзержинськ ONLINE з посиланням на джерела.

"Як повідомили з достовірних джерел, власникам Дніпродзержинського білборда (перед в'їздом на міст із правого на лівий берег), де розміщається соціальна реклама, у тому числі й нашого сайту, дзвонив губернатор і в категоричній формі вимагав "розібратися із цим неподобством", - пише видання.

Видання додає, що причиною занепокоєння стало зображення бабусі з котом і підпис: "Взнала, що онук голосував за "регіони", переписала хату на кота".

Видання підкреслює, що "банер не порушує нічиїх прав й не ображає чиєїсь гідності, і вже тим більше - не суперечить чинному законодавству".

"Не менший ажіотаж викликав і один з попередніх бордів, який також наполегливо намагалися прибрати місцеві "регіонали" (у тому числі й незаконно, у темряві)", - відзначає видання.

"Цікаво, чому представники Партії регіонів сприймають ці повідомлення на свій рахунок? Напевно, немає диму без вогню", - припустили автори сайту.

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 3

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Бачив давненько демотиватор про того кота :D

Думаєте я знайду. Коли я його ще бачив. Декілька місяців тому.