У Миколаєві водій "ЗіЛа" побив нардепа-"тушку"

Оцінка статті на цей момент: +0/-1
Читати Не читати Коментувати
  • 3435 Перегляди
  • 9 Коментарі
  • 07/08/2012Дата публікації

У Миколаєві водій вантажівки 6 серпня побив народного депутата Геннадія Задирка.

Інцидент стався близько 20:00, повідомляє ТСН.

Під час проведення зустрічі з мешканцями мікрорайону "Намив" між депутатом і місцевим мешканцем, 33-річним водієм автомобіля "ЗіЛ", виник конфлікт.

У результаті конфлікту, за словами народного обранця, водій автомобіля застосував до нього фізичну силу й зник із місця події.

Співробітники Заводського райвідділу міліції МВС у Миколаївській області затримали водія.

За даним фактом проводиться службова перевірка.

Нардеп Геннадій Задирко був обраний у Верховну Раду від БЮТ, однак 21 вересня 2010 року був виключений із фракції БЮТ, після чого вступив до фракції "Реформи заради майбутнього".

Геннадій Задирко

Оцінка статті на цей момент: +0/-1
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 9

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Ну йолі палі. Такий жовтяк на текстах невиносно читати!

намагаюся все читати на текстах. майнкрафт не задів, але принаймні там дійсно новина, не те що тут.

Чому жовтяк? Виборець побив депутата на зустрічі - новина яка показує стан суспільства, зокрема ставлення виборців до своїх обранців.

можливо я помилився з висловлюванням у зв'язку з сильним батхердом, що виник відразу після прочитання і мав на увазі не жовтяк а треш.
Структура цього меседжу є треш!
1. "виник конфлікт"
2. "водій застосував й зник"
3. "службова перевірка"
4. "Нардеп Геннадій Задирко був обраний у Верховну Раду від БЮТ, однак 21 вересня 2010 року був виключений із фракції БЮТ, після чого вступив до фракції "Реформи заради майбутнього"."

Про що тут думати?
Що аналізувати?

Ви кажете що це новина. Та всі і так знають як українці люблять свою владу і в якому стані знаходиться суспільство. Це аж ніяк не новина. Це поставили в текстах аби в ефір щось пукнути. Не треба такого. Нема нічого цінного - не варто ставити що-небудь, аби норму виконати.

Новину прочитало у двічі більше читачів ніж іншу середньостатистичну. Значить вона цікава людям, вона цікава і нам. Не часто виборці б"ють депутатів. Цитуючи Вас не варто в коменти пукати

Новину прочитало у двічі більше читачів ніж іншу середньостатистичну. Значить вона цікава людям, вона цікава і нам. Не часто виборці б"ють депутатів. Цитуючи Вас не варто в коменти пукати

Цей коментар вилучено автором.

Читав на УТ новину, то там навіть описано причину конфлікту.