Литовці не пустили до країни білоруса на Porsche з радянською символікою

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2434 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 01/08/2012Дата публікації

Литовські прикордонники не впустили на територію Литви автомобіль з радянською символікою, яким керував громадянин Білорусі.

В ніч з понеділка на вівторок на КПП Лаворішкес прикордонники в установленому порядку мали намір перевірити на в'їзді до Литви Porsche 996 з білоруськими реєстраційними номерами, передає агенція delfi.ee.

Однак прикордонники одразу ж помітили, що на машині зображена радянська символіка - на яскраво-червоному капоті був жовтий серп, молот і зірка. Отож, попри те, що документи 26-річного господаря машини були в порядку, його не пустили в країну.

У Литві заборонено публічно демонструвати радянську і нацистську символіку, тому прикордонники повідомили білорусу, що його машина не зможе потрапити на територію країни-сусідки.

Громадянину Білорусі запропонували продовжити подорож пішки або на автобусі. Чоловік відмовився, тому йому видали відмова у в'їзді на територію Литви.

Через кілька хвилин чоловік повернувся на територію Білорусі.

За демонстрацію або розповсюдження радянської або нацистської символіки вважається штраф в розмірі 500-1000 літів.

Білорусу штраф не призначили, так як його не впустили на територію Литви.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!