«З цим парадоксом за…вся я»: донецькі проштовхують у парламент Поплавського

Оцінка статті на цей момент: +1/-1
Читати Не читати Коментувати
  • 4758 Перегляди
  • 3 Коментарі
  • 23/07/2012Дата публікації

Партія регіонів висунула в народні депутати Михайла Поплавського, сподіваючись на його активну законотворчу роботу у Верховній Раді. Про це перший заступник голови парламентської фракції Партії регіонів Михайло Чечетов, передають «Українські національні новини».

«Він по натурі дуже активна та ініціативна людина. Я вважаю, що він вестиме активну законодавчу роботу, і наявність таких особистостей, як Поплавський, у парламенті піде на благо Україні», - зазначив М.Чечетов.

Водночас він наголосив, що при ухваленні рішення про висунення М.Поплавського кандидатом у народні депутати Партія регіонів керувалась «його досвідом у роботі з виборцями».

«Немає такого, що людина закінчує спеціальний інститут задля того, аби стати депутатом. Депутат – це той, у кого є покликання працювати на людей. А освіта у депутата тут може різною. Ми знаємо Михайла Поплавського досить давно, знаємо, як він сприяв розвитку українського мистецтва, становленню нашої естради», - наголосив він.

Водночас навіть однопартійці Чечетова більш ніж скептично оцінюють внесок Поплавського у розвиток української культури. У 2012 році заступник голови Адміністрації президента Ганна Герман заявила, що потрібно «скоротити заклад Поплавського як несмак в українській культурі. Поплавський завдає колосальної шкоди українській культурі». На противагу співаючому ректору Герман поставила Вєрку Сердючку: «Сердючка – це хірург, вона висміює негативні явища, а Поплавський це культивує. Його університет – це розсадник кітчу, несмаку та голих дівчат».

Та найбільш влучну характеристику Михайлу Поплавському дав український художник і поет Лесь Подерев’янський (цитуємо мовою оригіналу):

«...З цим парадоксом заїбався я –
Не хочу більше я дивитись на блядєй,
На тлі яких опецькуватий недоумок
Викручує фігури рітуальні
Своєю сракою колгоспною, в перерві
Між засіданням в парламенті.
Там про духовність трохи попиздів –
І знов біжить співати в тєлєвізор.
І шо за жизнь в людей, чому не міг
Він всидіти на місці, у колгоспі?
Він був би там завклубом, і дівчатам
Співав би він про кропиву їбучу,
Що нею був колись відпизджений в дитинстві,
І з того часу він забуть її не може,
Бо срака ще йому болить і досі...»

Оцінка статті на цей момент: +1/-1
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 3

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Пам'ятаю колись на цьому ресурсі було правило не розміщати новини, головним фігурантом яких є Чечетов. Це вже теж змінилось?

Чи це не той Княжицький, що служив у свій час Кучмі, а нещодавно бігав на Банкову тиснути руку Гаранту, щоб канал ліцензії не позбавляли? Той! То про що мова? Нехай конформісти йдуть геть!