Шведи хочуть занести фан-кемпінг у Києві до Книги рекордів Гіннеса

Оцінка статті на цей момент: +3/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 3774 Перегляди
  • 4 Коментарі
  • 20/06/2012Дата публікації

Футбольні фанати зі Швеції збираються занести кемпінг на Трухановому острові до Книги рекордів Гіннеса.

"Шведська сторона занесе в Книгу рекордів наш кемпінг, як найбільший у світі кемпінг шведських футбольних уболівальників. У нашому кемпінгу розмістилися 4,8 тис. осіб", - заявив заступник голови КМДА Олександр Мазурчак.

Після зіграних футбольних матчів частина вболівальників поїхала на батьківщину до Швеції, проте на сьогодні у наметовому містечку залишається ще 3 тисячі 500 вболівальників зі Швеції, розміщено 100 трейлерів.

"Наразі ми отримали заявки від інших країн, які мають бажання поселитися у кемпінгу до кінця Євро. Ми готові їх прийняти. Проте, відразу ж після чемпіонату, на Трухановому острові буде проведено серйозну роботу з відновлення території й створено зону відпочинку для киян та гостей столиці", – повідомив Мазурчак.

"Євро-2012 для Києва та України в цілому – це справжній подарунок, а шведи – найкращі вболівальники. Сподіваємось, що футбольне свято приверне увагу до Києва багатьох іноземних туристів", – додав перший заступник голови КМДА.

Джерело: ТСН

Оцінка статті на цей момент: +3/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 4

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Щось частіше копіпасти на сайті з'являються

Бо на Текстах з'явилась Ярослава Мовчун. :) Власне, наскільки я розумію, тут лише два основних варіанти - або без копіпейсту, але нова інформація на сайті з'являється досить рідко, або на сайті регулярно з'являється нова актуальна інформація, але копіпейст.

Якщо чесно - мені теж більше подобався перший варіант, він, разом із іншими чинниками, формував унікальне обличчя сайту. А сайтів з копіпейстними новинами і без Текстів чимало.

Ми намагаємося знайти таку модель, щоб і сайт зберіг обличчя, і аудиторія його збільшувалася. Експеримент із появою в стрічці копіпейстних "поп-новин" (а розмова лише про новини, тому що статті або наші, або переклади з англійської) - із цієї серії, подивимося незабаром на результат. Насправді, таких новин відносно небагато, і викликані вони, в основному, Євро-2012.

Водночас, на першій сторінці висить прямо зараз три новини, які ви навряд чи десь в іншому місці побачите:

http://texty.org.ua/pg/news/devrand/read/37315/Ludstvo_vpershe_vyjshlo_za_mezhi_Sonachnoji_systemy

http://texty.org.ua/pg/news/devrand/read/37432/Vyrobnyk_igor_valve_najnav_vidomogo_jekonomista_shhob

http://texty.org.ua/pg/news/devrand/read/37252/Nezalezhna_vid_bankiv_uradiv_chy_korporacij_cyfrova

З моменту коли зявилася Ярослава Мовчун аудиторія виросла майже у тричі, ядро аудиторії (люди, які заходять регулярно) майже у двічі. Частково зросли пожертви.

Копіпест часто набирає більше переглядів ніж власний матеріал в який вкладено багато часу і зусиль.

Стрічка статей повністю оригінальна ми і надалі ставитимемо лише власні матеріали.