Святкування перемоги. У київській фан-зоні була ейфорія і дружба народів, а в донецькій - побилися фанати (ФОТО)

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2666 Перегляди
  • 1 Коментарі
  • 12/06/2012Дата публікації

Перемогу збірної України над командою Швеції святкували бурхливо як в Києві, так і в Донецьку, де сконцентрувалося найбільше іноземних футбольних вболівальників.

Проте, якщо в столиці торжества пройшли, згідно даним міліції, бурхливо, але без інцидентів, то в Донецьку в фан-зоні зчинилася бійка.

Побилися фанати у фан-зоні поблизу стадіона "Шахтар". Бійку щвидко зупинили співробітники міліції, але в ній встиг постраждати фанат з Донецька, якого госпіталізували. Друзі потерпілого опісля спробували напасти на журналістів та відібрати камери, однак їх теж спинила міліція, пише Муніципальна газета.

А от в столичній фан-зоні шведські та українські вболівальники навіть фотографувалися разом на пам'ять. Шведів поразка їхньої команди засмутила, але агресії вони не виявляли, навпаки відбувалося братання з українцями Gazeta.ua.

Київська фан-зона

Бійка в фан-зоні в Донецьку

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 1

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

годі монструвати Донецьк та Схід загалом, прогресивне змі (яким Тексти себе вважають) має демонструвати зовсім інший підхід до подібних питань. З сублімаціями та пошуком винних впораються і без вас.