ЄвроЗВІЗДЄЦ: на новенькій столичній розвязці попадали стовпи, а англомовний даішник виявився актором (ВІДЕО)

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 4369 Перегляди
  • 6 Коментарі
  • 07/06/2012Дата публікації

На відкритій нещодавно транспортній розв`язці на Московській площі сьогодні, 7 червня, сталася надзвичайна пригода: маршрутка зачепила обвислі після буревію дроти й потягнула за собою два стовпи, в результаті чого вони впали.

Падаючи, стовпи пошкодили два авто. Жертв немає. Однак, через цю пригоду, на кілька годин було зупинено рух тролейбусів Голосіївським проспектом.
Прикметно, що стовпи вирвало разом з кріпленням, яке теоретично мало б витримувати значні навантаження.

Не тільки дороги виявилися не готовими до Євро-2012, але й "стражі доріг" - інспектори ДАІ. Як з'ясувала програма "Гроші", відео з українським диво-даїшником, котрий віртуозно володіє англійською мовою, виявилося всього лише рекламним роликом однієї зі шкіл з вивчення іноземних мов.

Інспектора ДАІ зіграв актор, а ролик зняло одне з українських піар-агентств.

Читайте також: ЄвроЗВІЗДЄЦ: розплавлений асфальт, прорвані труби, недобудований кемпінг для фанатів, підтоплена фан-зона

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 6

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Що ролік підстава було ясно з самого початку. 1) у мєнтів нема нагрудних номерних знаків 2) на місці зйомки забагато автомобілів (2 інспектора не можуть зупинити одразу 6 чи скільки там машин) 3) на місці зйомки не має ДАІшної машини. А от про падаючі стовпи на Московській - це щось новеньке.

Як вияснила програма? Як з"ясувала програма!
Ви вже почали виконувати закон про "доязичіє"?
І ще раз цікавлюсь - у сайта є хоч поганенький редактор мовний чи це чергова мовна прірва UAнету?

буває, недостатність ресурсів. хочете, щоб було якісніше - є чудова кнопка "допоможіть сайту" - може матимето таким чином кошти на редактора

Можна навіть простіше - безкоштовно встановити на сайті якусь орфусоподібну систему і мовні ляпи (яких і дійсно на сайті чимало, причому у різних авторів) поступово зникнуть.

Бо так коментарями писати про помилки - майже всі коментарі будуть присвячені цьому питанню (наприклад ближче до початку тексту "через" написано з зайвою буквою "х": "черезх"), а не суті матеріалу.

Не знаю що робити редакції, але з помилками ситуація на сайті, справді, катастрофічна. До речі, через ці помилки сайт може псувати собі репутацію, а його недоброзичливці озброюються чудовим аргументом: стільки критики в статтях на різну тематику, а де ж фахові навички, що передбачають знання мови?Літредактора б - це ж недорого, за 1 000-1 5000 грв. у місяць усякий мовник миттю впорається, принаймні, надасть матеріалам адекватного вигляду. І, до речі, "Козліку" - респект. Він має цілковиту рацію щодо слова "думаючі" - цей креатив запроваджувався ще за сталіна, та не менш агресивно - за брєжнєва, тому й потрапив до словників. Оці штучні совкові форми: думаючі, існуючі, люблячі - головний і чи не єдиний аргумент українофобів та русофілів у тому, що укрмова - діалект російської.До речі, і в Колісніченка також:) Упевнений. Більше меж між українською та російською майже немає. Тому через їхню заміну на адекватні форми Перепаді, Лукашу, Поповичу та ще багатьом забороняли друкуватися, Караванський , можна сказати, в тюрмі сидів, а на Давидовича й решту адекватних мовників помиї лили.

за 1 000 - 1500, а то вийде, що перегнув)