Цілком серйозно. Олег Скрипка похвалив Януковича

Оцінка статті на цей момент: +0/-1
Читати Не читати Коментувати
  • 5990 Перегляди
  • 9 Коментарі
  • 21/05/2012Дата публікації

Фронтмен гурту "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка заявив, що Віктор Януковича на посаді президента працює краще за Віктора Ющенка.

Олег Скрипка вважає, що команда Віктора Януковича проводить економічний менеджмент, чого не вдалося зробити президенту Вікторові Ющенку, повідомляє ТСН.

За словами музиканта, у Віктора Ющенка не було здібностей щось ефективно зробити. "Не зміг команду зібрати, не розбирається в людях, приймав неправильні рішення. Тобто, коли комусь потрібно прощати, - він не прощає, а тим, кому не можна, - прощає", - наголосив музикант.

У той же час він заявив, що налаштований досить оптимістично щодо майбутнього країни. "Україна піднімається з руїн, при чому з точки зору історії і хронології все відбулося правильно: спочатку нас треба було звільнити морально - і Ющенко це зробив, але був не в змозі провести економічний менеджмент. А тепер команда Януковича проводить економічний менеджмент", - підсумував Скрипка.

Оцінка статті на цей момент: +0/-1
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 9

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Ну що сказати, я би без підтвердження цих слів незалежним джерелом (не те, що Ющенко поганий ..., а те що януковочі проводять економічний менеджмент ) - таку б новину не ставив. Хто його знає, який там був контекст, тощо.
Якщо би підтвердилось - треба звичайно Скрипку постібати по повній, а так жовтизна якась.

Та, якщо й ляпнув Олежик щось таке, то це не дуже похитне мою віру в нього, як в геніального практикуючого економіста...

УП це поставила, він цілком міг таке ляпнути. Стібати треба журналістів, які просять різних поп-рок зірок "порозсуждать" про політиків, а потім ліплять з цього сенсації.
Трошки не наша новина, звісно, але народ читає.

Ага, а ще народ дуже любить читати і дивитися про котиків і цицьки :)

Скрипка для багатьох в тому числі і політичний кумир, тому його такі висловлювання можна давати.

Ось у цій польській пісні вичерпний аналіз природи артиста, погляд так би мовити із середини. http://www.youtube.com/watch?v=l7VykCTXX7M

Але я не засуджую Скрипку. Не варто сприймати співаків, як політичних вождів.

"А тепер команда Януковича проводить економічний менеджмент"

Оце Олежик стібеться...

Ющенко дійсно був не в змозі ефективно зробити хоч щось (крім "все про*рати").
А Янукович - якщо під "економічним менеджментом" розуміти розпилінг і розхапінг - справді є значно більш ефективним менеджером :).