Патріарх Кирил знову їде в Україну будувати "руській мір"

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1621 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 14/05/2012Дата публікації

Патріарх Московський і всія Русі Кирил (Гундяєв) збирається відвідати Київ 28 липня задля участі в святкуванні Дня хрещення Русі.

Тут він також проведе громадські слухання щодо "цивілізаційного шляху Росії, України й Білорусі та ролі православної Церкви в просуванні цим шляхом".

За словами члена правління міжнародної громадської організації "День хрещення Русі" Юрія Молчанова, 28 липня у Києві планується проведення міжнародних громадських слухань під головуванням Кирила.

Крім того, організатори планують провести концерти, де виступлять музиканти, громадські діячі й учені в Києві, Москві і Мінську. Концерти відбудуться одночасно, повідомляє ТСН.

У свою чергу глава синодального відділу із взаємодії Церкви й суспільства Російської Православної Церкви протоєрей Всеволод Чаплін повідомив, що під час слухань обговорять цивілізаційний шлях Росії, України й Білорусі й роль Православної Церкви в просуванні цим шляхом.

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!