Українським дитсадкам пропонують книжки з російським прапором

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2880 Перегляди
  • 2 Коментарі
  • 04/05/2012Дата публікації

Видавництво «Махаон-Україна» видало дитячу книгу «Велика хрестоматія для читання в дитячому садку», на обкладинці якої діти радісно тримають російський прапор.

Про це у мережі Facebook повідомив письменник Іван Лучук.

"Отримав як "авторські" від видавництва "Махаон-Україна" два примірники "Великої хрестоматії для читання в дитячому садку", вже хотів було занести один примірник у садок, куди ходять мої діти, але... погляньте на перший шмуц. Як це пояснити?" - пише Лучук.

Книга пропонується як велика хрестоматія для читання у дитячому садку.

Користувачі соцмережі вже встигли «оцінити» такі потуги видавництва. Зокрема, журналіст Любко Петренко пропонує свого вірша до цієї збірки:

«У малесенької Галі триколірні прапорці.

І вона на свято піде з триколорами в руці!».

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 2

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

У видавництві вже каються і шукають винних. "Це перекладне видання, яке відмальоване російськими художниками. Ми готуємо тільки текстові плівки", - сказав у телефонному коментарі "УП.Життя" Володимир Герман, заступник головного редактора видавництва "Махаон".

Як зазначається у надісланому коментарі, видавництво "Махаон-Україна" спеціалізується на перекладній літературі, але від початку свого існування видає твори українських письменників – Григора Тютюника, Василя Земляка, Павла Загребельного, Ліни Костенко, Євгена Гуцала, Дмитра Павличка. А торік зусиллями редакції була підготовлена збірка інтерв’ю Олеся Ульяненка "Олесь Ульяненко. Без цензури".http://life.pravda.com.ua/culture/2012/05/4/101740/

У малесенької Галі триколірні прапорці
Згодом вона не помітить, як лопата у руці
В неї раптом опинилась...
Воли (хохли) Москві знадобились...