Карта сирітства України (ВІЗУАЛІЗАЦІЯ)

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 8170 Перегляди
  • 1 Коментарі
  • 24/04/2012Дата публікації

Альянс «Україна без сиріт», що об’єднує християнські та громадські організації, вперше в Україні візуалізував ситуацію, що склалася в державі з сирітством.

Дані, використані при візуалізації, як повідомляє сайт Альянсу, отримані з різних джерел – звітів профільних міністерств та відомств, друкованих ЗМІ, а також даних, отриманих самим Альянсом.

.Укладачі карти заявили, що в цілому опубліковані дані досить чітко відображають ситуацію з сирітством в Україні, але їх повинно бути більше. Тому Альянс просить допомоги у вдосконаленні карти – присилати додаткові цифри, що характеризують ситуацію з дітьми-сиротами в Україні.

На карті червоним кольором виділені регіони України з найвищим показником сирітства – в основному це Південь та Схід країни, а також Чернігівська область. Середні показники - в Центральній Україні. Найнижчі – в Західній Україні та Києві.

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 1

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Файл більшого розміру і читабельним текстом є на сайті «України без сиріт» (в розділі Ресурси), за лінком http://www.ukrainabezsyrit.org/_service/14896/download/id/25670/name/UWO_Map-Orphanage-READY.zip