"Хватит кормить Донбасс!". Інфографіка

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 6354 Перегляди
  • 1 Коментарі
  • 15/05/2013Дата публікації

Відповідь меру-регіоналу: вся Україна годує Донбас.

Донецький міський голова і за сумісництвом голова міської організації Партії регіонів Олександр Лук’янченко пообіцяв розглянути питання щодо звернення до Кабміну і до президента з приводу скасування рішень деяких органів місцевого самоврядування на Західній Україні про виплату щомісячної допомоги ветеранам УПА.

На думку донецьких «регіоналів» Донбас «є донором всієї України», а доплати ветеранам УПА незаконні.

Ми вирішили порахувати: скільки коштів з державного бюджету 2013 року направлено на розвиток Львівської та Донецької області

Відкриваємо Додаток № 7 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2013 рік" Міжбюджетні трансферти (додаткові дотації та субвенції) з Державного бюджету України місцевим бюджетам на 2013 рік. Перелік статей бюджетних витрат на Донецьку та Львівську області.

Отже, бюджет Донецької області отримає ну 2013 році дотацій та субвенцій на суму 4,98 млрд грн, а Львівська область - 3,14. Тобто на 58% більше.

*******

Важлива складова бюджету інтернет-видання TEXTY.org.ua- пожертви читачів

Якісна і нерозважальна журналістика, яка працює в інтересах публіки, потребує затрат і в принципі не може бути прибутковою. Але натомість вона є суспільним надбанням, як, наприклад, чиста вода. Тому фінансова підтримка кожного з вас дуже важлива для нас. Звертаємося з проханням здійснити пожертву на підтримку ТЕКСТІВ.

Якщо ви здійснили пожертву, повідомте будь ласка нам на адресу texty.org.ua (равлик) gmail.com Це потрібно для того, аби ми могли відзвітувати вам, куди витратили зібрані кошти

Як можна перерахувати кошти:

EugeneLakinsky(НА)gmail(КРАПКА)com - наш рахунок на ПейПел;

ЛікПей

096 551 68 93 - гроші на рахунок можна слати і на телефон - це Київстар, телефон тільки для збору пожертв, зв'язатися з нами можна по емейлу texty.org.ua @ gmail.com

U336801545841 - наш гаманець у гривнях на ВебМані

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 1

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Для якогось мінімально "більш справедливого" порівняння тут хочеться знати кількості населення Львівської та Донецької областей (щоби порівнювати, хоч і примітивно, адже "параметрів" дуже багато різних можна вигадати-врахувати, щось таке ближче до "на душу населення"). Адже більш-менш всім відомо, що ці дві області дуже великі, за населенням, але саме скільки - треба ще гуглити.