Українці відчувають себе у небезпеці

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2482 Перегляди
  • 3 Коментарі
  • 14/05/2013Дата публікації

Україна увійшла до списку 31 країн світу, мешканці яких вважають себе незахищеними.

Соціологічна компанія Gallup у 2012 році провела глобальне дослідження — запитала мешканців різних країн чи вони відчувають себе у безпеці, коли одні ходять пішки містом проживання у вечерній час?

Українці опинились серед топ-31 країн, де менше ніж половина громадян відчувають захищенність на вулиці. Лише 46% українців дали позитивну відповідь на запитання щодо відчуття безпеки у вечірній час. Таким чином, наша країна опинилась серед Замбії, Перу, Монголії, Бразилії, Колумбії, Малайзії, Молдови тощо. Серед пострадянських країн в України один із найнижчих рейтингів відчуття особистої безпеки — гірше лише у Литві.

Як відзначають автори дослідження, суспільне сприйняття особистої безпеки та громадського ладу - передумови для здорової економічної діяльності. Широке поширення страхів перед тілесним ушкодженням відмовляють людей від купівлю/продажу на ринках, або влаштуватися на роботу, яка вимагає присутності після настання темряви.

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 3

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!