теги: книги

Книга українського політолога на російському стенді книжкової виставки в Парижі

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1863 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 16/03/2019Дата публікації

Читачі Текстів помітили на російському стенді «Паризького салону книги 2019» працю українського політолога Євгена Магди: «Російська гібридна агресія: уроки для світу». Ми запитали пана Євгена, як так сталося? "Цього я не знаю, я ж не в Парижі", - прокоментував він.

Книга вийшла більше ніж рік тому і автор презентував її у Раді Європи. Тоді Магда зазначив, що основною зброєю гібридної агресії є інформація та її інтерпретація. “В умовах України до цього додаються і бойові дії, нехай і низького ступеня інтенсивності. Проти країн заходу Росія використовує різні методи: інформаційний, економічний, енергетичний впливи. Сфер здійснення гібридної агресії дуже багато, вже майже чотири роки (підготовка цієї агресії тривала довше) йде війна не за території, а за нашу з вами свідомість, за мізки, за наше сприйняття ситуації. І західний світ повертається до адекватного сприйняття конфлікту», - вказав тоді політолог.

Читайте далі

Новини як зброя. Чому російська дезінформація потрапляє у британські ЗМІ

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!