Три місяці роботи в Текстах. Стипендія для студентів

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 4114 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 27/03/2018Дата публікації

Тексти оголошують конкурс на інтернатуру. Кошти, які ми виграли минулого року на Data Journalism Awards, ми вирішили заінвестувати в нове покоління data-журналістів. В кінці квітня ми оберемо 1 інтерна, який працюватиме та навчатиметься у редакції впродовж 3 місяців.

Ця стипендія зорієнтована на студентів, які цікавляться наступними дисциплінами, або вивчають їх: статистика, журналістика, програмування. Також важливо мати базові навички роботи з даними.

Для участі у конкурсі необхідно надіслати свій проект у жанрі журналістики даних/ візуалізацію та мотиваційний лист на пошту texty.team@gmail.com з позначкою «Інтернатура, дата журналіст». Публікація роботи не обов’язкова.

У вашій роботі ми оцінюватимемо:

- актуальність та цікавість обраної теми;
- обробку та роботу з даними;
- візуальне представлення даних;
- текст.

Перевага надаватиметься претендентам, які володіють основами програмування, навичками роботи з даними (R, Python, Qgis, OpenRefine тощо).

Умови: Оплачувана full-time практика впродовж 3 місяців з потенційною можливістю продовження контракту. Розмір стипендії дозволить жити в Києві орендуючи житло. Орієнтовний термін: червень-серпень 2018 року.

Термін подачі заявок: 23 квітня.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!