Міліцейському керівнику, що командував засідкою на Автомайдан, сьогодні вдягнуть браслет для домашнього арешту

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 5184 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 28/04/2017Дата публікації

Відповідне рішення слідчого судді отримано щойно групою слідчих Управління спецрозслідувань, повідомляють джерела ТЕКСТІВ. Підозрюваний К. керував усією операцією вночі 23 січня 2014 на вулиці Щорса біля 17 лікарні, а також "оформленням" незаконно затриманих.

Автомайданівців пакували не лише «Беркут» та оперативні співробітники міліції, а й оперативники БНОНу (відділ по боротьбі з наркотиками) і підконтрольні їм «тітушки». При чому тут БНОН? Так історично склалось - там найдемонічніші опери, найпоширеніші катування та зв'язки з криміналом. Тому бнонівців залучали, коли треба було діяти «по безпредєлу».

Нагадаємо історію:
На початку січня в лікарнях волонтери охороняли поранених на Грушевського протестувальників, аби їх не забрала міліція. Вночі 23 січня на радіоканал Автомайдану почали надходити заклики про допомогу – була інформацію про збір тітушок під 17-ю лікарнею.

На машини Автомайдану, які відгукнулися на заклик, чекала ударна група з міліції та тітушок. Авто розгромили, їх власників побили та незаконно затримали. Били і тітушки. Спецпризначенці забрали затриманих до своїх автобусів, дорогою до відділку також били.

У Печерському відділку їх відмовились прийняти, і майданівців перевезли у Дарницький, де відкривали провадження за участь у «масових заворушеннях», по цій статті їм загрожувало до 15 років.

Інші автомайданівці, які намагались врятувати товаришів і переслідувати автобуси із затриманими, потрапили в засідку до «Беркуту» на Кріпосному провулку. Їх теж побили, машини розгромили і відкрили справи.

За даними слідства, підозрюваний не тільки координував напад і побиття, а й процес написання рапортів від силовиків та свідчень від тітушок, на підставі яких і формувались справи проти затриманих.

Підозрюваному міліцейському керівнику обрано запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту. Джерела в Управлінні спецрозслідувань прокуратури прогнозують, що йому вже сьогодні вдягнуть електронний браслет для контролю переміщень, зробити це має відповідна служба Національної поліції.

Наскільки стало відомо ТЕКСТАМ, підозрюваний - заступник тодішнього головного міліціонера Києва [Коряка, який зараз у бігах – Ред], полковник К. зараз не працює в поліції.

За даними джерел, він підозрюється по 365 статті (перевищення влади та службових повноважень) і не співпрацює зі слідством.

Розгромлений "Ланос" на Кріпосному провулку 23 січня 2014 року

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!