Протягом літа на Донбасі кількість постраждалих цивільних зросла удвічі (Інфографіка)

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 754 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 04/08/2016Дата публікації

За словами комісара з прав людини ООН, ситуація на Сході України за останні два місяці стала дуже напруженою. За червень-липень у зоні конфлікту в середньому постраждали більше 70 цивільних. Це вражаючий показник, адже з вересня по травень середня кількість жертв була вдвічі меншою.

Середня кількість постраждалих на Донбасі вдвічі збільшилась

"Нас дуже хвилює ескалація військових дій і збільшення жертв серед цивільного населення на сході України протягом останніх двох місяців. Цивільним особам знову і значно частіше доводиться ховатися в імпровізованих бомбосховищах у підвалах, іноді протягом ночі. Ціна порушень режиму припинення вогню занадто висока для жінок , чоловіків і дітей, які перебувають в східній частині України," – зазначив Верховний комісар ООН з прав людини Зейд Раад Аль Хусейн.

Нагадаємо, що за останні два місяці в зоні АТО постраждали 142 цивільних, з них 20 загинуло. За підрахунками ООН, з квітня 2014 року на Донбасі загинули 9553 людей, серед яких майже 2 тис. цивільних.

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!