У Києві почали відключати електроенергію населенню

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 11289 Перегляди
  • 1 Коментарі
  • 10/12/2014Дата публікації

Попри завіряння мера Віталія Кличка, що вугілля на ТЕЦ, котра обслуговує столицю вистачає, електроенергію таки відключають. Кореспондент ТЕКСТІВ мешкає у приватному будинку на Осокорках (Дарницький район). Там вже третій день тривають відключення. 8 і 9 грудня електроенергію відключали на більше ніж дві години. В даний момент (15:41) теж її немає.

Причому у контакт-центрі Київенерго спочатку не хотіли визнавати, що навмисне припинили постачання електроенерії і говорили про «аварійну ситуацію». Лише після дискусії оператор визнав, що йде відключення. Також не можливо з’ясувати графік відключень і їх тривалість. У контакт-центрі відповідають максимально просто: «Не знаємо». А щоб дізнатися, о котрій годині відключать наступного дня працівники контакт-центру рекомендують телефонувати і запитувати «завтра зранку».

Офіційно Київенерго оголошувало, що графіки аварійних відключень в столиці будуть застосовуватися виключно для промислових підприємств та організацій, які не належать до сфери життєзабезпечення, соціального та житлового фонду.

Робоче місце нашого журналіста. Ноутбук і мобільний інтернет рятують ситуацію

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 1

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Можливо енергетики сприймають Осокорки як дачні ділянки і відключають їх.
Але, маю зазначити, мені, хоч я і мешкаю в Києві, не подобається коли відключають інші міста, а Київ вважають "священною коровою"... Однак, думаю, до відключення населення Києва справа також дійде, незважаючи на запевнення чиновників різного рангу.