У Києві відбудеться благодійний концерт-реквієм пам'яті жертв Голодомору

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1478 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 22/11/2014Дата публікації

Київський міжнародний фестиваль фортепіанної музики "Каштановий Рояль" в партнерстві з Домом освіти та Культури "Майстер Клас" та за підтримки Aspen Ukraine Initiative запрошує на концерт-реквієм пам'яті жертв Голодоморів.

В програмі твори українських і зарубіжних класиків та сучасних композиторів. Виконавці - лауреати міжнародних конкурсів, діти - лауреати дитячого міжнародного фортепіанного конкурсу "Каштановий Рояль", Державний академічний естрадно-симфонічний оркестр України, художній керівник та диригент - Микола Лисенко.

Вартість квитка - 50 грн (оплата на вході).
Всі кошти, отримані від продажу квитків, будуть використані для надання на конкурсній основі міні-грантів молодим історикам на проведення досліджень і публікації на тему Голодоморів в Україні.

Концер-реквієм відбудеться у суботу 22 листопада, о 19:30.

Адреса: вулиця Лаврська, 16-а

Нагадуємо, що 22 листопада у Києві вшанування памяті жертв Голодомору розпочнеться о 15:00 біля Національного музею «Меморіал пам’яті жертв голодоморів в Україні» (вул. Лаврська, 3) та завершиться хвилиною мовчання та запаленням свічок о 16.00

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!