Кримського татарина побили сусіди щоб забрати будинок

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1742 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 06/05/2014Дата публікації

Вночі в Сімферополі група нетверезих людей жорстоко побила кримського татарина за відмову продати будинок.

Про це 5 травня на прес -конференції в Сімферополі повідомив лідер Меджлісу Рефат Чубаров.

"У мене на столі лежить заява від жителя Сімферополя , кримського татарина. Він пише про те, що з 16 -го на 17-те повертався додому. У дворі його будинку була група людей, в тому числі і його сусіди. Вони пили пиво. З ними був незнайомець, який представився Костею", - сказав Чубаров.
За його словами, цей незнайомець попросив кримського татарина продати його будинок.

"Після відмови незнайомець пообіцяв (татарину, - прим.ред.) Створити умови, нестерпні для проживання. У них відбулася дискусія, в ході якої його (кримського татарина, - прим.ред.) Жорстоко побили " , - заявив Чубаров.

Лідер Меджлісу додав, що потерпілий написав заяву в міліцію.

"І досі міліція не прийшла ... Людина запитує у мене, що йому робити. У нього є дружина, дитина. Вони живуть у напрузі кожен день", - сказав Чубаров.

Раніше повідомлялося, що 31 березня невідомі побили 14 -річного жителя мікрорайону компактного проживання кримських татар Ак- Мечеть за те , що він розмовляв рідною мовою. При цьому в квітні в Сімферопольській школі № 36 учні розмалювали свастикою і обписали образливими заявами на адресу кримських татар парту в одному з класів.
Джерело 15 минут

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!