Хроніка окупації Криму (ІНТЕРАКТИВНА КАРТА)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 6842 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 18/03/2014Дата публікації

Росія анексувала Крим. Сьогодні Володимир Путін підписав договір про вступ Криму та Севастополя у склад РФ з самопроголошеним прем'єром Криму Сергієм Аксьоновим, спікером парламенту Криму Володимиром Костянтиновим та обраним на мітингу «мером» Севастополя Олексієм Чалим.

Офіційна сторінка Кремля повідомляє, що Республіка Крим вважається прийнятою в Російську Федерацію з дати підписання цього договору. Однак підписанню такого документу передувала майже тритижнева військова інтервенція Росії в Крим, що супроводжувалась блокуванням українських військових частин, захопленням адмінбудівль та державних установ. Про те, як відбувалась російська окупація Криму в новій інфографіці Текстів.

На інтерактивній карті позначено точки протистоянь російських і українських військових. Як правило це блокування і намагання зайняти той чи інший військовий обєкт.

На повний екран дивіться тут

Збір даних і графіка: Ярина Михайлишин

******

Важлива складова бюджету інтернет-видання TEXTY.org.ua- пожертви читачів

Фінансова підтримка кожного з вас дуже важлива для нас. Звертаємося з проханням здійснити пожертву на підтримку ТЕКСТІВ.

Якщо ви здійснили пожертву, повідомте будь ласка нам на адресу texty.org.ua (равлик) gmail.com Це потрібно для того, аби ми могли відзвітувати вам, куди витратили зібрані кошти

Як можна перерахувати кошти:

EugeneLakinsky(НА)gmail(КРАПКА)com - наш рахунок на ПейПел;

096 551 68 93 - гроші на рахунок можна слати і на телефон - це Київстар. У Київстару з'явилася можливість перевести гроші з телефону на кредитну картку. Телефон тільки для збору пожертв, зв'язатися з нами можна по емейлу texty.org.ua @ gmail.com

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!