Карта репресій. (ІНТЕРАКТИВНА ГРАФІКА) Оновлюється: додано спалені авто

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 5956 Перегляди
  • 1 Коментарі
  • 30/01/2014Дата публікації

Київ, Черкаси. Дніпропетровськ, - міста лідери по затриманих. Непропорційно багато порушено справ у Черкасах. Політичні репресії в Україні тривають. Арешти, затримання, побиття та спалення машин не покидають заголовків новин. За словами Української Гельсінської спілки, вчорашнім законом про амністію заручників Банкової прирівняли до піратів і терористів. Поки що опозиція і протестувальники на майданах відмовляється від таких умов. Доля десятків затриманих залишається невідомою.

Клікаючи на кружечок, ви бачите кількість затриманих, місто і джерело даних, клікаючи на піктограму авто - бачите скільки машин спалено.


Дані: МВС, Євромайдан СОС

Інфогафіка зроблена за підтримки Фонду "ВІдродження"

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 1

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

http://24tv.ua/home/showSingleNews.do?nevidomi_pidpalili_avto_aktivista_yevromaydanu_v_lugansku&objectId=389861 У Луганську підпалили машину одного з активістів обласного штабу національного комітету спротиву - адвоката Ігоря Чудовського (подія відбулася ще на початку грудня)