Ціна свободи. 6 загиблих, 30 зниклих, 116 затриманих, 2000 поранених (ІНФОГРАФІКА)

Оцінка статті на цей момент: +3/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 6054 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 29/01/2014Дата публікації

Українці цінують свою свободу. "Закон про диктатуру" викликав масове обурення і радикалізував протести. Права вдалося відстояти (щоправда президент ще не підписав закони, яким Рада відміняє своє попереднє рішення, сподіваємося це станеться швидко). Проте ініціатори рнпресивних законів і ті, хто фальшував результати голосування у парламенті, роблять вигляд, що все нормально, що немає шести загиблих, десятків зниклих, сотні затриманих і двох тисяч поранених.

Влада пропонує "амністувати" людей, котрі вийшли захищати права і свободу для ВСІХ, начебто вони злочинці. Логічніше закон про припинення кримінального переслідування учасників акацій протесту було б назвати Закон "Про порозуміння" і в ньому згадати авторів закону по диктатуру Олійника і Колєсніченка. В якому контексті - вирішити під час переговорів.

Щоб збільшити малюнок клікніть на нього

******

Важлива складова бюджету інтернет-видання TEXTY.org.ua- пожертви читачів

Фінансова підтримка кожного з вас дуже важлива для нас. Звертаємося з проханням здійснити пожертву на підтримку ТЕКСТІВ.

Якщо ви здійснили пожертву, повідомте будь ласка нам на адресу texty.org.ua (равлик) gmail.com Це потрібно для того, аби ми могли відзвітувати вам, куди витратили зібрані кошти

Як можна перерахувати кошти:

EugeneLakinsky(НА)gmail(КРАПКА)com - наш рахунок на ПейПел;

096 551 68 93 - гроші на рахунок можна слати і на телефон - це Київстар. У Київстару з'явилася можливість перевести гроші з телефону на кредитну картку. Телефон тільки для збору пожертв, зв'язатися з нами можна по емейлу texty.org.ua @ gmail.com

Оцінка статті на цей момент: +3/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!