27 пунктів диктатури. Коротко про те, що прийняли вчора (ІНФОГРАФІКА)

Оцінка статті на цей момент: +3/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 8198 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 17/01/2014Дата публікації

Нововведення зачіпає кожного, навіть людей далеких від політики чи навіть прихильників ПР. Кожен відтепер буде змушений купувати сім-карку до телефону з паспортом. Кожного ДАІшники моруть звинуватити у рухові в колоні і забрати права та автомобіль. Кожного можуть судити заочно, а він про це навіть не знатиме. Кожного можуть звинуватити в екстремізмі за обурливий допис у соцмережах про того чи іншого чиновника.

Не кажучи вже про те, що робота незалежних ЗМІ стає практично неможливою.

Що робити? Вичерпний рецепт дав Юрій Луценко у своєму блозі на УП: "В призначений час мобілізації всі українці – на столицю. Зі своїми автомобілями, бусами, вантажівками, тракторами – битися за вільну Україну. Мери вільних міст і містечок – запрошуємо на екскурсію до Києва з усім комунальним господарством. Студенти – на вулицю, битися за своє європейське майбутнє. Кияни – на вулицю, битися за свій столичний гонор. Політики – на вулицю, разом з сім'ями і помічниками, на своїх авто і пішки – битися за демократію в цій країні.

Втрачати вже нічого. Прийняті закони – це тюрма суворого режиму для всіх, хто почуває себе вільною людиною.

Це той час, коли перевіряється на практиці "Душу й тіло ми положим за нашу свободу"!"

Щоб збільшити графіку клікніть на неї

Оновлено: англійська інфографіка, трохи в іншому стилі, від Чесно:

Оцінка статті на цей момент: +3/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!