теги: київ, книги

У Києві відкрилась безкоштовна бібліотека англомовних книжок

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 35180 Перегляди
  • 1 Коментарі
  • 30/08/2013Дата публікації

Вільна школа журналістики відкрила безкоштовну бібліотеку з більше ніж двома сотнями англомовних видань. Книги з економіки, політології, класична західна література та культові сучасні романи доступні всім бажаючим безкоштовно за адресою Костянтинівська 21 (вільний простір Freud House).

“Книжки можна читати у вільному просторі, брати у парк чи додому. Єдина умова – це повернути книгу назад до бібліотеки для інших читачів” , - розповідає куратор Вільної школи Дмитро Раімов.

З відкриттям нової освітньої програми, бібліотека поповниться багаторічною підшивкою журналу “The Economist”, посібниками з журналістики та PR.

Бібліотеку створено за ініціативою Вільної школи журналістики з метою зробити більш доступною англомовні та професійні видання для українців. Бібліотека завжди працюватиме безкоштовно та поповнюватиметься щомісяця.

Місце: Коснтянтинівська 21, Freud House
Контакти Вільної школи: 044 362 28 36, info@journalism.org.ua

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 1

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Велкам. Ще 100 подібних бібліотек треба відкрити в Києві й усій "цій країні". Не схотіли вчити руську (українську тобто, рідну для переважної більшості "місцевих",) - хай вчать тепер агліцьку. Швидше інтегруються у "цивілізований світ".