теги: 1 травня

"День праці" у країні ледарів

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 3935 Перегляди
  • 4 Коментарі
  • 01/05/2013Дата публікації

У своїй книзі прем’єр Сінгапуру Лі Кван Ю згадує, як поїхав під час відпустки у круїзну подорож. Один день лайнер стояв у Гонконзі, а місцеві кравці славилися своєю майстерністю і прем’єр вирішив пошити там собі костюм. Тепер, увага: «Вранці з мене зняли мірки, а ввечері костюм був доставлений в каюту»!

Ви уявляєте таку роботу в Україні: вранці мірки – ввечері готовий костюм? Той, хто щось шив на замовлення, знає відповідь.

Лі Кван Ю довго носив цей «ідеально зшитий костюм», використовуючи його як аргумент при намаганнях покращити якість сінгапурських товарів.

Ще прем’єр Сінгапуру описує японців. За його словами, кожен японець гордиться своєю роботою, намагається зробити її максимально досконало, перетворюючи таким чином навіть рутинну працю в мистецтво.

Давно ви бачили людину в Україні, котра задоволена своєю роботою? Багатьох людей ви знаєте, які передусім ставлять якість своєї роботи? Знов питання риторичне.

З якісними послугами і товарами в нас не склалося. Але ми вміємо жити!

Два (!) дні країна з боргами, дефіцитом бюджету, негативним торговим сальдо і найменшими у Європі зарплатами напивається в честь «Дня праці!».

Вдумайтеся: чи це не подвійні стандарти - називати "Днем праці" п’янки на природі?

Так, сьогодні демонстрації в багатьох країнах світу, здебільшого, де сильні ліві настрої (згадані Японія, Сінгапур і Гонконг до них не входять). Цього року відзначилися бійками з поліцією греки, турки і бангладешці.

Але навіть проблемі з точки зору економіки країни не дотягують по розгільдяйству до України: у них люди виходять на демонстрації, а не на шашлики. Іноді б'ються з поліцією. Відчуйте різницю.

Шашлики - це теж добре, не гірше, ніж демонстрації.

Але давайте все називати своїми іменами. І давайте, нарешті, робити свою роботу якісно і вчасно.

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 4

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Прпопозиція очевида: зменшити кількість державних свят. В першу чергу за рахунок радянських 8 ерезня, 1-2 травня, 9 травня. Різдво святкувати разом з бльшістю християн. Лайт варіант: назвати 1 травня Днем шашлика і скороти вихідні до одного дня. Двічі в рік вихідні по два тижні це перебор для бідної країни

здається, від когось з опозиції вже була пропозиція - прибрати святкування 2 травня й зробити 14 жовтня вихідним на Покрову

>Вдумайтеся: чи це не подвійні стандарти - називати "Днем праці" п’янки на природі?

если вспомнить, что этот праздник появился в результате борьбы профсоюзов за права рабочих - все логично

Якщо врахувати те, що багато хто в ці вихідні садить картоплю та приводить до ладу город, то ці два дні - зовсім не лишні. Бо якщо в "день праці" не посадити картоплю, то нічого буде копати в "день незалежності" - незалежності народу від влади, судячи з усього.