Луценко у Фейсбуці оприлюднив тези порятунку країни

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2283 Перегляди
  • 1 Коментарі
  • 16/04/2013Дата публікації

"В тюрьмі я постійно повертався до питання невдачі Помаранчевої команди і мене зокрема в МВС. Опускаючи деталі, мій висновок зводиться до того, що у нас був вождь, але ніхто не знав ні його команди, ні планів. Результат на поразку був запрограмований. На старому дефективному, каральному,часто кривавому фундаменті СССР не можна збудувати європейську демократичну державу.

Висновок - процес змін треба поставити з голови на ноги- спочатку концепція нової країни, потім єдиний канд в президенти, його команда і лиш за тим - народна хвиля під вибори

Які основні напрямки 3 укр республіки?

1. Євроінтеграція за будь-яку ціну. Інакше чорна діра Кремля втягне нас знову в морок минулого, яке там ніколи не минає.

2. Демонополізація і деолігархізація економічної і політичної системи. Без цього не буде ні ефект економіки ні соцстандартів. Пропозиція дуже проста - всі податки платяться в Україні, якщо ні - постає питання про законність приватизації 90-х. Плюс примусова демонополізація за прикладом США.

3. Повноцінне самоврядування. проблеми мають вирішуватися там, де живуть люди.

4. Формування модерної укр ідентичності.

5. Ліквідація каральної системи гпу-мвс-суди. Прийняття нових законів під нові силові та суд структури. Набір персоналу з нуля. Професіоналізм можна здобути, моральність - ні.

Це - лише мої тези. Більше знають безліч розумних небайдужих профі.
Хочу допомогти сісти їм за круглий стіл.

З новою візією 3 укр республ зявиться сенс йти на вибори , щоб змінити не прізвище президента, а країну, де ми живемо." Допис зроблено тут

Від редакції. Стисло, але більше і не потрібно. Простий пост у ФБ цілком заслуговує на звання "програмних тез".

Загалом аналогічні думки давно обговорюються в інтернеті. Вселяє оптимізм, що правильне бачення нарешті дійшло до політиків. Хоча для цього знадобилося два роки тюрми.

Фото Романа Шрайка

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 1

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Добридень, шановне товариство!
Айно, мене вже тут давно не було...... ;)
Стосовно теми. Як на мене, то коментувати заявлені "програмні тези" ще зарано, бо, даруйте, їх просто нема. Річ не в тім, що я не поділяю ці гасла (а це саме гасла, але не тези, погодьтеся) - все це добре. Але...
Я добре пам`ятаю одне правило (майже дослівно):
"Аби робити золото, треба мати золото". Фактично, це повинно означати лише одне - у шановного пана Луценка, окрім гасел є ВЖЕ НАПРАЦЬОВАНИЙ і добре продуманий план дій. Якщо такий план дій існує і якщо він ДІЙСНО може бути зреалізований - то є добре. Та все ж єдиний пункт з цих гасел мені видається не на своєму місці та ще є трохи "фантастичним":
4. Формування модерної укр ідентичності.
Даруйте, що то є? Пане Луценко, не ображайтеся, але це не може бути ПОЧАТКОВОЮ (адже ці гасла є початковими при створенні 3-ї республіки, чи не так?) і тим паче ПРОГРАМНОЮ тезою! Це може бути мета, до якої, дай Боже, Україна (якщо все буде гаразд) прийде за декілька поколінь в кращому випадку. Інакше кажучи, якщо ми хочемо "модерного" українства, то перший крок в цьому напрямку (а мо` і два і три) повинна зробити держава. Тільки невеликій кількості людей вдається бути патріотом держави, причому не завдяки, але всупереч; лише одиницям до снаги жити незважаючи на все там, де і жити не можна. Це усе Вам відомо, сподіваюся. Та є ще один маленький чинник, що, зрештою, може зруйнувати всі благі наміри. Цей чинник - пристосування до існуючих умов існування. За цими словами криється одна дуже важлива річ. Кожна мисляча людська істота в цій країні так чи інакше вже ВИРОБИЛА свою власну реальність, в якій якось і живе. А тепер поміркуйте, будь ласка над пунктом 4 Ваших програмних гасел. ЩО ТАКОГО, а головне В ЯКІЙ ФОРМІ ВИ ЗМОЖЕТЕ ЗАПРОПОНУВАТИ українцям і Україні аби всі відкинули всі свої попередні навички та уявлення та пішли формувати "модерну" Українську ідентичність? Ні, прошу, не вишукуйте погане в моїх дописах - то все щиро і з наголою якось те зрозуміти. Можливо, в цьому Ви побачите песимістичні нотки, але то теж не є так. Нема зараз часу, на жаль, розписувати все докладно, але, сподіваюся, Ви зрозумієте. ......І що коли робиш золото, мусиш мати золото. Але наразі, пане Юрію, ми його НЕ МАЄМО. Ми маємо свинець, який, на жаль, не піддається трансмутації без "філософського каменю" ;)
З повагою,.........