"Прем'єр-міністр, Ви мені винні 3360 гривень та 550 метрів дороги"

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 4044 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 16/03/2013Дата публікації

Жінка угробила власне авто, виягаючи карету "невідкладної допомоги" для маленької дитини там, де влада давно мала збудувати асфальтне покриття. Голова уряду спробував "не почути" претензій.

Автор: Сергій Клімович

В четвер по Фейсбуку промайнула історія з досить дикою, хоч і типовою для України ситуацією: "Справа в тому, що сьогодні своєю машиною я витягувала автомобіль «швидкої допомоги» який загруз в снігу, при цьому знищила свою трансмісію. «Швидка» їхала на виклик до маленької дівчинки і не могла дістатись до місця через те, що дороги по нашій вулиці немає взагалі. Вулиця Дорошенка в селі Мархалівка Васильківського району Київської області є а дороги не було ніколи ( і це 12 КМ від Києва)", - написала Наталя Федечко на сторінці прем'єр-міністра Миколи Азарова у Фейсбуці.

Героїня історії уточнює: «Ми взагалі не звикли, я Ви кажете, скиглити, тому разом із сусідами ми за власні гроші побудували електричні лінію та газову трубу самі провели воду і тільки лінію Інтернету до нас провела приватна компанія». Це теж типово, власники навколо київських будинків практично завжди за свої кошти ремонтують чи тягнуть лінії електропередач (які потім переходять у власність енергокомпанії). Те саме стосується і газових труб.

Ось як виглядало транспортування швидкої на аматорському відео.

Ситуацією вже зацікавилися телевізійники з СТБ.

- Автомобіль «швидкої» я витягнула і вони доїхала до пацієнтки, - каже Наталя. - А я змогла проїхати, недалеко. На найближчій заправці довелось залишити мою машину і вже далі самій добиратись на роботу. Я не спеціаліст в медицині і не знаю деталей і діагнозу. Але знаю, що тепер пацієнтка одужує. Я думаю, що виїзд «швидкої» має поважні причини і тому кожен повинен допомагати по максимуму своїх можливостей.

Не те, щоб героїні історії дуже сильно хотілось нівечити автівку, але: "Спочатку я телефонувала в службу порятунку на номер 101 (реклама у них така є «запобігти, врятувати, допомогти»), там сказали що, власне, допомогти нічим не можуть, бо немає техніки щоб витягнути «швидку». Довелось використовувати свою техніку і скільки це коштує ви вже знаєте".

- У нашій машині зіпсована трансмісія через те, що довелось тягнути мікроавтобус «швидкої», який є доволі немаленьким. – зазначає пані Федечко - Про ризик для моєї машини мені було відомо до того, як я приймала рішення допомагати. Я також знала, що можлива поломка не буде страховим випадком.

Цікаво, що спочатку це повідомлення було швиденько витерте зі стіни фейсбуківської фан-сторінки Миколи Азарова.

- Я припускаю, що моє запитання не сприйняли як реальну ситуацію або воно було занадто незручне. – з посмішкою зазначає пані Федечко - Ситуації можна зарадити дуже просто – збудувати дорогу. Я знаю, що сільська рада зобов’язана по законодавству це робити, але можливо це лише за рахунок грошей з державного бюджету. Ми будемо цього добиватись.

Втім, 15 березня службовець таки дав відповідь на претензії: "Ко мне приходит очень много обращений, на одном из них я хотел бы остановиться. Это такое требовательное послание: "Скажите мне куда уходят деньги, которые мы платим на строительство дорог!" Я хочу ответить этому человеку и всем, чтобы прежде всего была достоверная и правдивая информация...".

- Протягом 5 років ми із сусідами вже завезли на цю дорогу десятки вантажівок матеріалу і далі постійно шукаємо можливості для цього. – каже Дмитро, чоловік Наталії. - Сільська рада в цьому плані допомагає морально.

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!