Ненаситні: Міносвіти організовує все нові і нові побори з батьків

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 3221 Перегляди
  • 2 Коментарі
  • 25/09/2012Дата публікації

Ще не пройшло і місяця з початку нового навчального року, як школи просять батьків першокласників здати 125 грн. на нові комплекти робочих зошитів у «зв’язку із змінами у державній програмі навчання». Це при тому, що на початку року батьки здавали в середньому, залежно від школи по 400 грн. на підручники і зошити. Ймовірні причини «змін» лежать на поверхні: чиновникам захотілося підзаробити.

В 2011 році до першого класу пішло 409454 учнів. Припускаємо, що і цього року кількість першокласників не надто змінилася. Множимо 125 грн на 400 тис. учнів і отримуємо не мало не багато 50 млн. грн. А ви питаєте звідки на вулицях Києва так багато шикарних авто.

На нашу думку саме поняття "державна програма навчання" родом із мезозою. Так само, як і районо. В розвинених країнах кожна школа сама створює свою програму. Відповідно зникає потреба у такій ланці, як районне управліня освіти, на чому економляться значні бюджетні кошти. А єдиний критерій ефективності шкільних програм це бали, які отримали випускники під час Зовнішнього незалежного оцінювання, котре проводить держава.

"Отакенну купу бабла нам лохи принесуть"

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 2

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!