Міліція не поспішає повертати сервери EX.ua Копіюють файли для себе?

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1390 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 28/02/2012Дата публікації

Коли сервери повернуть не відомо. За словами адвоката, що представляє інтереси EX.ua, сервери веб-ресурсу досі знаходяться у міліції, через що ресурс не може відновити файли в повному обсязі.

"Ще досі не прийнято остаточне рішення про те, що правоохоронці вилучили значно більше, ніж потрібно було для слідства. Сервери не повертають, слідство не поспішає, хоча ми надали свої докази. Слідство ведеться за конкретними матеріалами, воно не спрямоване на повний аналіз або аудит ресурсу. Крім того, щодо окремої частки контенту взагалі не може бути ніяких питань. Це ліцензійний контент, спеціально закуплений ресурсом, а також файли, створені користувачами", - повідомив він.

За його словами, зараз EX.ua відновив в роботу на ресурсах системи безпеки. Про можливі терміни повернення серверів правоохоронці не повідомляють.

Нагадаємо, що 31 січня МВС відключило популярний файлообмінник EX.UA. Закриття ресурсу викликало хвилю обурення українців, які у відповідь почали атаки на сайти влади.

Джерело: Gazeta.ua

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!