Відтепер розрахуватися WebMoney можна через мобілку

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1926 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 16/02/2012Дата публікації

Альтернативні гроші поступово займають все більше місця у нашому житті. Компанія WebMoney запустила в Україні технологію «мобільні розрахунки», як дозволяє розраховуватись WebMoney і підтверджувати розрахунки за допомогою мобільного телефону. Технологія не вимагає доступу до мережі інтернет або POS-терміналу – достатньо мати з собою мобільний телефон.

Пілотний проект реалізовано в київському ресторані «Шляпа». Щоб скористатися технологією, клієнту достатньо повідомити офіціанту про бажання розрахуватися WebMoney і назвати номер свого мобільного телефону.

Оскільки WM-гаманець прив’язаний до номеру мобільного телефону власника – на цей номер буде надіслано SMS-повідомлення з проханням підтвердити оплату рахунку. Щоб сплатити за рахунком треба надіслати відповідь «1».

Для того, щоб приймати WebMoney в оплату, торговій точці необхідно встановити програмний інтерфейс X20 (наприклад, на касовому ПЗ).

Джерело: http://watcher.com.ua

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!