Знову хакери. Вчора увечері лежав сайт ДАІ. Народ мстився за закриття «Дорожнього контролю»

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2599 Перегляди
  • 2 Коментарі
  • 15/02/2012Дата публікації

Офіційний сайт ДАІ sai.gov.ua декілька годин був недоступний. Це наслідок блокування даішниками сайту "Дорожній Контроль". Вчора громадськість несподівано зясувала, що за позовом інспектора "Кобри" ДАІ МВС Гетьманцева Г.В. Деснянський райсуд Києва зобовязав хостинг-провайдера закрити доступп до сайту "Дорожній Контроль".

Інспектор Гетьманцев, за позовом якого суд закрив сайт "Дорожнього контролю"

Сайт "ДК" це сторінка мережі громадських активістів, котрі боряться із свавіллям ДАІшників на дорогах.

Діяльність організації не раз призводили до звільнення окремих недобросовісних працівників ДАІ. Серед багатьох інших викриттів, "Дорожній контроль" оприлюднив відео з даішником, який називав українську мову «телячім язиком».

На даний момент "Дорожній контроль" працює через свій акаунт на Фейсбуці і веде роботи по перенесенню сайту на інший хостинг

Нижче відео через яке суд закрив сайт

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 2

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Щось пацани з "Дорожнього контролю" хєрньою страждають і відверто зловживають своїми правами. Не порушуйте правил - і не буде проблем з ДАІшниками. А якщо свідомо порушили і вас спіймали - то не бикуйте, оплачуйте штраф. Гроші за штрафи, до речі, йдуть в місцевий бюджет за місцем прописки. Це моя скромна думка.

Суд скасував своє рішення про блокування сайту Дорожнього контролю