"Дню перемоги" присвячується. Памятай, хто його святкує.

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 3407 Перегляди
  • 5 Коментарі
  • 20/04/2011Дата публікації

Оновлено 1(15:04): наразі інформація про наявність такого голосування уточнюється. Поки що повідомлення Цензор.нет не підтверджено іншими джерелами.

Оновлено 2: Наступного дня ВР приблизно 150 депутатами проголосувала за цей ганебний закон:
Марнотратники і прогульники з Верховної Ради проголосували сьогодні про те, що "День Перемоги" необхідно обов'язково святкувати під червоними прапорами. Такі ж прапори висіли над міськрадами і сільрадами в роки Голодомору, коли від голоду мерли мільйони українських селян, а також над установами НКВД, з яких ночами вивозили тисячі тіл закатованих та розстріляних людей.

У зв'язку з цим, наголошую, що для редакції сайту "ТЕКСТИ" автора цього тексту такого "свята" як "День Перемоги" не існує.

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 5

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Я теж обійшовся б без таких "ідєологічєських імперативів", спричинених бажанням бути святішим за Папу Римського. Хто хоче святкувати - хай святкує, хто не хоче - хай не святкує. Я особисто буду, в пам"ять про покійного діда.

Тобто "Вєлікая Атєчествєнная Вайна" продовжувалася до 31 грудня 1954 року?!
Що й казати - ну дуже "Вєлікая" та зовсім "Атєчєствєнная"! А як же- Расєю врятували, Сталіна також, "незаконні формування"- розформували.
Є що святкувати, словом . От якби ще не було пактів там всяких та ешелонів з різним добром для Гітлера, привітань Гітлеру з нагоди взяття Парижа , спільних парадів у Бресті з нагоди розгрому "панської Польщі" , десятки мільйонів загублених через власну дурість і багато ще чого, то зовсім було-б славно! Ну нічо, і так сайдєт для савєцкого чєлавека.С празнічком! У нас люблять празнічки на цвинтарі.

Визнаю свою помилку: виправив у тексті новини що такого свята як "День Победьi" не існує для користувача "Суворий Адмін"

Відсвяткуймо перемогу з прапорами, під якими гнали беззбройних дідів на бійню. Під якими нашим дідам стріляли в спину. Під якими їх гнали в табори за полон... Під якими чекали біля Варшави і таке інше. Потім під тими стягами переможців морили голодом, інвалідів-переможців знищили в притулках... Відсвяткуймо в пам'ять переможців...