теги: росія, мова

Голова комітету Думи Росії вважає, що двомовність в Україні шкодитиме українському суверенітету

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2863 Перегляди
  • 3 Коментарі
  • 11/03/2011Дата публікації

Глава Комітету з міжнародних справ Держдуми РФ Костянтин Косачов не вважає, що потрібно зрівняти у правах українську й російську мови.

Про це він сказав в інтерв’ю журналу "Профіль".

"Так, існує проблема російської мови, ясно, що значна частина населення України продовжує нею користуватися, вважаючи своєю рідною", - сказав Косачов.

"Але так само очевидно, що, якщо дати цій мові такі ж повноваження й свободи, як українській, то від цього могла би постраждати вже українська мова, що було б зовсім неправильно для долі державності, для суверенітету України", - додав він.

При цьому він підкреслив, що не бачить конфлікту на мовному грунті і не чекає від Віктора Януковича кроків, спрямованих на надання російській мові статусу офіційної.

"Ніхто в Росії не був наївним і не очікував від Януковича, щоб він під диктовку Кремля видавав якісь декрети", - додав він.

Він назвав політику Януковича "абсолютно адекватною проукраїнською політикою".

Коментуючи курс України на вступ до Євросоюзу, побажав: "Прапор вам у руки й повний уперед!"

"Яким би не був європейський вибір України, Росія повинна з ним погоджуватися", - зауважив політик

Однак додав, що двом державам "варто спільно займатися тим, щоб європейський вибір України не ускладнив україно-російські відносини".

Українська правда

Що стоїть за такою заявою і яка її мета сказати важко. Зрозуміло, що в такій країні, як Росія керівник парламентського комітету виключно свої думки не озвучує. Очевидно це відголоски боротьби між Путіном і Мєдвєдєвим. В когось є пояснення?

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 3

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Заголовок не соответствует тексту, как по-моему.
Косачев предлагает не уравнивать статусы. Про "официальную" он, по-моему, слова не сказал.
Статус "Официальной" явно ниже статуса "государственной" -для этого его в свое время Кучма и придумал.

Дякуємо, ви праві. Заголовок змінили

Це гра якась. Чергового разу вдають, що вони ні при чому. Мов, не вони Яника підштовхують, це він сам. )))))))
Тоді постає одразу кілька питаннь: а що, Кирило з "русским миром" - теж, сам? А Марков, Лужков, Затулін - теж самі? А мабуть, і ЧФ РФ у Севастополі тоді якимось чином сам туди заліз і не хоче вилізати попри всі зусилля Косачова та його господарів з Кремля?

Медведєву, яким тхне від цієї заяви Косачова, я б теж не надто довіряла. За нього, врешті-решт, була грузинська війна. І війська з Грузії досі не прибрано, у порушення міжнародних договорів. Навпаки, видно, що вони вирішили там надовго залишитися. Як із цим бути?
Якщо навіть у московського дуета розійшлися голоси, і Косачов представляє медведівську сторону - все одно ансамбль як був, так і залишається.
По справах їхніх упізнаємо їх.