"Почніть реформи з себе". Громадські організації протестують при знесення "Міста Волі"

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1636 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 03/12/2010Дата публікації

«Продовження демонтажу демократії», - так оцінили знесення "Міста волі" представники українських громадських організацій оцінили.

Громадські діячі підписали відповідну заяву на Майдані Незалежності й поклали квіти до символічного пам’ятника «Тут демонтували демократію».

У зверненні йдеться, що «не зважаючи на внесення до Податкового Кодексу низки поправок, які зменшують його репресивний зміст, ми вважаємо неприйнятним поспішне та кулуарне ухвалення недосконалого закону, без врахування позиції громадськості. Ми наголошуємо – це наслідок закритої та не публічної політики влади, яка, ухвалюючи такі важливі рішення, ігнорує думку народу».

Головна ідея цього звернення – висловлення незгоди з цінностями та принципами, на яких нині базується політика України.

Громадськість, зокрема, закликає нинішню владу «почати реформи з себе»: провести адміністративну реформу, скоротити видатки державного бюджету на управління, провести реформу системи соціального та пенсійного забезпечення, ухвалити дієві антикорупційні закони, а також ухвалити новий закон про вибори до парламенту.

http://newcitizen.org.ua

Тут стояло "Місто волі"

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!