Перша перемога: В Хмельницькому звільнено з-під варти учасницю акції протесту

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2679 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 19/11/2010Дата публікації

У Хмельницькому сьогодні ввечері звільнено з-під варти затриману учасницю акції протесту проти Податкового кодексу 16 листопада.

Про це кореспонденту УНІАН повідомив начальник відділу зв’язків з громадськістю Управління МВС в області Віктор КОВЕРЗЮК.

“Ми одержали клопотання від депутатів обласної ради та адвоката підозрюваної з проханням звільнення підприємця Тетяни К. з ізолятора тимчасового утримання. Наразі її звільнено з під-варти”, - сказав він.

За словами В.КОВЕРЗЮКА, правоохоронці надалі опрацьовують оперативне відео, на якому знято моменти виламування дверей ОДА.

Як повідомляв УНІАН, стосовно підприємця Тетяни К., 1977 року народження, порушено кримінальну справу за ч. 3 ст. 296 ст. Кримінального кодексу України (хуліганство). Вона підозрюється у пошкодженні дверей ОДА під час пікетування у вівторок, 16 листопада.

Крім того, вона вчора була затримана на 3 доби й перебувала в ізоляторі тимчасового утримання в Хмельницькому. Міліція начебто знайшла у неї наркотики.

Підприємці пікетували міліцію з вимогою звільнити затриману і таки добилися свого - Тетяну Ковалевську відпустили!

УНІАН

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!